Dziś jest piątek 7 maja 2021     Imieniny obchodzą: Benedykt, Florian, Gustawa, Ludmiła, Ludomiła

Informacje

Fundusze Norweskie

BIP

NFZ

Modernizacja Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej oraz Oddziału Internistyczno-Kardiologicznego

 

W styczniu 2014 r. została podpisana umowa z Województwem Małopolskim na realizację zadania pn: "Dostosowanie Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej oraz Oddziału Internistyczno – Kardiologicznego do wymogów Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie szczegółowych wymagań jakim powinny odpowiadać pomieszczenia i urządzenia podmiotu wykonującego działalność leczniczą”. Prace w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej rozpoczęły się 1 maja br. i potrwają do 30 czerwca 2014 r. Natomiast remont Oddziału Internistyczno – Kardiologicznego rozpocznie się 1 lipca  i potrwa do 30 września br.

 

 

 

 

Zakończono remont Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej oraz Oddziału Internistyczno-Kardiologicznego…..

 

         W ramach inwestycji zostały również zakupione nowe łóżka dla pacjentów, szafki przyłóżkowe oraz inny drobny sprzęt (wózki do przewożenia chorych, stoliki zabiegowe itp.). W dyżurkach oraz gabinetach zabiegowych są nowe meble wykonane z materiałów ułatwiających ich mycie i dezynfekcję.  Oddziały zostały w pełni dostosowane do przepisów Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie szczegółowych wymagań jakim powinny odpowiadać pomieszczenia i urządzenia podmiotu wykonującego działalność leczniczą. Dotacja Województwa Małopolskiego w realizacji zadania wynosi 2 000 000,00 zl.

 

Tak wyglądają oddziały po remoncie……

 

 

http://www.szpitalnowysacz.pl http://www.szpitalnowysacz.pl http://www.szpitalnowysacz.pl http://www.szpitalnowysacz.pl http://www.szpitalnowysacz.pl http://www.szpitalnowysacz.plhttp://www.szpitalnowysacz.pl
 
Przed remontem: