Dziś jest sobota 24 października 2020     Imieniny obchodzą: Antoni, Filip, Marcin, Rafał

Informacje

Fundusze Norweskie

BIP

NFZ

Sprostowania

wt., 29/09/2009

W związku z rozpowszechnianymi przez niektóre media informacjami o rzekomych przypadkach sepsy w Szpitalu Specjalistycznym w Nowym Sączu stanowczo oświadczam, że:

1. Informacje te nie znajdują  potwierdzenia w badaniach bakteriologicznych, które prowadzone są rutynowo w szpitalu, a w opisywanych przypadkach wykonywano je dodatkowo kilkakrotnie za każdym razem uzyskując wynik negatywny.

wt., 29/09/2009

Na łamach dziennika Polska Gazeta Krakowska 16 lipca br. ukazała się informacja o tragicznej śmierci dziecka, wskutek wypadku, do którego doszło podczas pobytu na kolonii w Muszynie. Z tekstu można było wyciągnąć wniosek, że nasz szpital i jego pracownicy nie rozpoznali zagrożenia i nie przeprowadzili operacji, która mogłaby uratować życie chłopcu. Faktycznie lekarze zrobili wszystko, co można było zrobić nie ponosząc żadnej odpowiedzialności za śmierć dziecka.

pt., 18/09/2009

W związku z zawierającym nieprawdziwe informacje artykułem opublikowanym 7 sierpnia 2008 r. na łamach Tygodnika Nowosądeckiego Miasto zatytułowanym „Sądecki oddział śmierci”. Uraz do chirurgii zgodnie z ustawą Prawo prasowe zwracam się o zamieszczenie w tym samym dziale gazety, równorzędną czcionką i pod widocznym tytułem poniższego sprostowania.