Dziś jest piątek 14 grudnia 2018     Imieniny obchodzą: Alfred, Izydor, Pompejusz, Sławobor, Spirydion

E-usługi w Szpitalu

Szpital Specjalistyczny im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu jako ciągle rozwijająca się jednostka wychodzi naprzeciw Pacjentom.  Zachęca Państwa do korzystania z e-usług: e-rejestracja oraz e-wyniki. Serwis dostępny jest pod adresem: www.e-zdrowie.malopolska.pl . Dzięki temu bez wychodzenia z domu, bez niepotrzebnej utraty czasu i oczekiwania w kolejce mogą Państwo zarejestrować się do Poradni Specjalistycznych oraz pobrać wyniki badań wykonane w Szpitalu.

System e-usługi został wprowadzony w Szpitalu w ramach Projektu: "Ucyfrowienie procesu obsługi leczenia w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu" w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.