Dziś jest wtorek 11 sierpnia 2020     Imieniny obchodzą: Aleksander, Herman, Włodzimierz, Zuzanna, Zula

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego 2019

Do 3. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego zostały zgłoszone i przyjęte pod względem merytorycznym dwa zadania dla Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu, tj. "Poprawa opieki perinatalnej w powiecie nowosądeckim oraz mieście Nowym Sączu", w ramach którego zostanie zakupiony laparoskop, aparat USG, bezprzewodowe aparaty KTG, fotele ginekologiczne, monitor zwiotczenia mięśniowego oraz zadanie "Na pomoc sercu - profilaktyka chorób układu krążenia w subregionie sądeckim", w ramach którego zostanie zakupiony echokardiograf, aparaty EKG, holter EKG, holter ciśnieniowy, aparaty do pomiaru ciśnienia, pompy infuzyjne.

Od tego czy zadania zostaną przyjęte do realizacji w 2019 roku zależy już tylko nasza postawa jako mieszkańców Sądecczyzny, a jest to możliwe poprzez GŁOSOWANIE na te projekty. Wystarczy mieć ukończone 16 lat i mieszkać na terenie Województwa Małopolskiego. Liczy się tylko jeden głos wybierając jedno zadanie! Głosowanie rusza 10 września i potrwa do 5 października.

Głosować można poprzez:

- wrzucenie wypełnionej karty do głosowania do urny w Agendzie zamiejscowej UMWM przy ul. Jagiellońskiej 52, bądź dostarczenia jej do Działu Sprzedaży lub Sekretariatu Dyrekcji Szpitala do dnia 4 października

- elektronicznie na stronie internetowej: www.bo.malopolska.pl

- korespondencyjnie poprzez przesłanie karty do głosowania z dopiskiem Budżet Obywatelski na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków lub Agenda Zamiejscowa UMWM w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 52, 33-300 Nowy Sącz

"Poprawa opieki perinatalnej w powiecie nowosądeckim oraz mieście Nowym Sączu" - kod zadania SAD09

"Na pomoc sercu - profilaktyka chorób układu krążenia w subregionie sądeckim" - kod zadania SAD10

Do pobrania: Karta do głosowania (pdf)

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu!