Dziś jest wtorek 11 sierpnia 2020     Imieniny obchodzą: Aleksander, Herman, Włodzimierz, Zuzanna, Zula

Budżet Obywatelski Miasta Nowego Sącza 2019

W 3. Edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Nowego Sącza do realizacji został zgłoszony i przyjęty pod względem merytorycznym projekt dla Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu pn. "Profilaktyka narządów kobiecych oraz wad rozwojowych dzieci poprzez zakup aparatu USG 4D dla Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu".

Od tego czy zadanie zostanie przyjęte do realizacji w 2019 roku zależy już tylko nasza postawa jako mieszkańców Nowego Sącza, a jest to mozliwe poprzez GŁOSOWANIE na ten właśnie projekt.

Głosowanie odbywa się w dniach od 2 do 9 czerwca br. wyłącznie drogą elektroniczną poprzez formularz na stroniehttps://bo.nowysacz.pl/ i wymaga dobrowolnego podania danych osoby głosującej oraz numer telefonu komórkowego, który służył będzie do odebrania SMS z kodem weryfikującym.

Osoby nieposiadające telefonu komórkowego mogą zagłosować w punkcie głosowania za okazaniem ważnego dokumentu tożsamości, a w przypadku osób ponizej 18 roku życia, legitymacji szkolnej ze zdjęciem. Dane wprowadza operator stanowiska. Wykaz punktów do głosowania:

- Ratusz Biuro Obsługi Mieszkańców (Rynek 1)

- Biuro Organizacji Pozarządowych (ul. Nawojowska 17a)

- Wydział Komunikacji i Transportu Urzędu Miasta (ul. Wyspiańskiego 22)

- Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Sączu (ul. Szwedzka 2)

Punkt informacyjno-kasowy Urzędu Miasta (Galeria Trzy Korony poziom -2)

- Centrum Sądeckiego Seniora (ul. Jagiellońska 8)

Uprawnieni do głosowania są wszyscy mieszkańcy Nowego Sącza, którzy w 2018 roku ukończą co najmniej 16 rok życia (tj. urodzeni przed 1.01.2003 r.) oraz posiadający zameldowanie stałe lub czasowe na terenie miasta.

Każdy uprawniony może zagłosować tylko jeden raz.

Serdecznie zachęcamy do głosowania!